9T12062A21R0FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A21R0FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 21 OHM 1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A21R0FBHFT Yageo
    9T12062A21R0FBHFT Yageo
    9T12062A21R0FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A21R0FBHFT is described as RES SMD 21 OHM 1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM