9T12062A20R5FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A20R5FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 20.5 OHM 1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A20R5FBHFT Yageo
    9T12062A20R5FBHFT Yageo
    9T12062A20R5FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A20R5FBHFT is described as RES SMD 20.5 OHM 1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT