9T12062A14R7FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A14R7FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 14.7 OHM 1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A14R7FBHFT Yageo
    9T12062A14R7FBHFT Yageo
    9T12062A14R7FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A14R7FBHFT is described as RES SMD 14.7 OHM 1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ