9T08052A8871FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A8871FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.87K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A8871FBHFT Yageo
    9T08052A8871FBHFT Yageo
    9T08052A8871FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A8871FBHFT is described as RES SMD 8.87K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM