9T08052A8061FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A8061FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.06K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A8061FBHFT Yageo
    9T08052A8061FBHFT Yageo
    9T08052A8061FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A8061FBHFT is described as RES SMD 8.06K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE