9T08052A6801FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A6801FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.8K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A6801FBHFT Yageo
    9T08052A6801FBHFT Yageo
    9T08052A6801FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A6801FBHFT is described as RES SMD 6.8K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"