9T08052A52R3FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A52R3FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 52.3 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A52R3FBHFT Yageo
    9T08052A52R3FBHFT Yageo
    9T08052A52R3FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A52R3FBHFT is described as RES SMD 52.3 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM