9T08052A49R9FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A49R9FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 49.9 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A49R9FBHFT Yageo
    9T08052A49R9FBHFT Yageo
    9T08052A49R9FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A49R9FBHFT is described as RES SMD 49.9 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS