9T08052A41R2FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A41R2FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 41.2 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A41R2FBHFT Yageo
    9T08052A41R2FBHFT Yageo
    9T08052A41R2FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A41R2FBHFT is described as RES SMD 41.2 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH