9T08052A3321FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A3321FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.32K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A3321FBHFT Yageo
    9T08052A3321FBHFT Yageo
    9T08052A3321FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A3321FBHFT is described as RES SMD 3.32K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM