9T08052A1133FBHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A1133FBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 113K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A1133FBHFT Yageo
    9T08052A1133FBHFT Yageo
    9T08052A1133FBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A1133FBHFT is described as RES SMD 113K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE