TNPW2512825KBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2512825KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2512825KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2512825KBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2512825KBEEY is described as RES 825K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V