TNPW251280R6BHTG Vishay /Dale
  • More about TNPW251280R6BHTG Vishay /Dale
    TNPW251280R6BHTG Vishay /Dale
    TNPW251280R6BHTG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251280R6BHTG is described as RES 80.6 OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE