TNPW251280K6FHEY Vishay /Dale
  • More about TNPW251280K6FHEY Vishay /Dale
    TNPW251280K6FHEY Vishay /Dale
    TNPW251280K6FHEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251280K6FHEY is described as RES 80.6K OHM 1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK