TNPW25127K15BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW25127K15BETG Vishay /Dale
    TNPW25127K15BETG Vishay /Dale
    TNPW25127K15BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW25127K15BETG is described as RES 7.15K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"