TNPW25126K80BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW25126K80BETG Vishay /Dale
    TNPW25126K80BETG Vishay /Dale
    TNPW25126K80BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW25126K80BETG is described as RES 6.8K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE