TNPW2512665RBEEG Vishay /Dale
  • More about TNPW2512665RBEEG Vishay /Dale
    TNPW2512665RBEEG Vishay /Dale
    TNPW2512665RBEEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2512665RBEEG is described as RES 665 OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"