TNPW2512604KBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2512604KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2512604KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2512604KBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2512604KBEEY is described as RES 604K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"