TNPW25125K36BEEG Vishay /Dale
  • More about TNPW25125K36BEEG Vishay /Dale
    TNPW25125K36BEEG Vishay /Dale
    TNPW25125K36BEEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW25125K36BEEG is described as RES 5.36K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"