TNPW25124K42BEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW25124K42BEEY Vishay /Dale
    TNPW25124K42BEEY Vishay /Dale
    TNPW25124K42BEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW25124K42BEEY is described as RES 4.42K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"