TNPW2512475RBEEG Vishay /Dale
  • More about TNPW2512475RBEEG Vishay /Dale
    TNPW2512475RBEEG Vishay /Dale
    TNPW2512475RBEEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2512475RBEEG is described as RES 475 OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE