TNPW251244K2BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW251244K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251244K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251244K2BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251244K2BETG is described as RES 44.2K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK