TNPW251243K2BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW251243K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251243K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251243K2BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251243K2BETG is described as RES 43.2K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM