TNPW2512402RBETG Vishay /Dale
  • More about TNPW2512402RBETG Vishay /Dale
    TNPW2512402RBETG Vishay /Dale
    TNPW2512402RBETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2512402RBETG is described as RES 402 OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK