TNPW251233K2BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW251233K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251233K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251233K2BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251233K2BETG is described as RES 33.2K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE