TNPW251226K1BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW251226K1BETG Vishay /Dale
    TNPW251226K1BETG Vishay /Dale
    TNPW251226K1BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251226K1BETG is described as RES 26.1K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"