TNPW251216K2BETG Vishay /Dale
  • More about TNPW251216K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251216K2BETG Vishay /Dale
    TNPW251216K2BETG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW251216K2BETG is described as RES 16.2K OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE