TNPW2512169RBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2512169RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2512169RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2512169RBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2512169RBEEY is described as RES 169 OHM 0.1% 1/2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP