TNPW20106K80BETF Vishay /Dale
  • More about TNPW20106K80BETF Vishay /Dale
    TNPW20106K80BETF Vishay /Dale
    TNPW20106K80BETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20106K80BETF is described as RES 6.8K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"