TNPW20106K49BEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW20106K49BEEY Vishay /Dale
    TNPW20106K49BEEY Vishay /Dale
    TNPW20106K49BEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20106K49BEEY is described as RES 6.49K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK