TNPW20106K34BETF Vishay /Dale
  • More about TNPW20106K34BETF Vishay /Dale
    TNPW20106K34BETF Vishay /Dale
    TNPW20106K34BETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20106K34BETF is described as RES 6.34K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE