TNPW201068R1BEEF Vishay /Dale
  • More about TNPW201068R1BEEF Vishay /Dale
    TNPW201068R1BEEF Vishay /Dale
    TNPW201068R1BEEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW201068R1BEEF is described as RES 68.1 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"