TNPW2010680KBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010680KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010680KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010680KBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010680KBEEY is described as RES 680K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE