TNPW2010649RBEEF Vishay /Dale
  • More about TNPW2010649RBEEF Vishay /Dale
    TNPW2010649RBEEF Vishay /Dale
    TNPW2010649RBEEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010649RBEEF is described as RES 649 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK