TNPW2010620KBETF Vishay /Dale
  • More about TNPW2010620KBETF Vishay /Dale
    TNPW2010620KBETF Vishay /Dale
    TNPW2010620KBETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010620KBETF is described as RES 620K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH