TNPW2010549RBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010549RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010549RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010549RBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010549RBEEY is described as RES 549 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH