TNPW201051R0BEEF Vishay /Dale
  • More about TNPW201051R0BEEF Vishay /Dale
    TNPW201051R0BEEF Vishay /Dale
    TNPW201051R0BEEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW201051R0BEEF is described as RES 51 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE