TNPW20104K53BETF Vishay /Dale
  • More about TNPW20104K53BETF Vishay /Dale
    TNPW20104K53BETF Vishay /Dale
    TNPW20104K53BETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20104K53BETF is described as RES 4.53K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE