TNPW20104K42BETF Vishay /Dale
  • More about TNPW20104K42BETF Vishay /Dale
    TNPW20104K42BETF Vishay /Dale
    TNPW20104K42BETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20104K42BETF is described as RES 4.42K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK