TNPW2010499KBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010499KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010499KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010499KBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010499KBEEY is described as RES 499K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK