TNPW2010475KBETF Vishay /Dale
  • More about TNPW2010475KBETF Vishay /Dale
    TNPW2010475KBETF Vishay /Dale
    TNPW2010475KBETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010475KBETF is described as RES 475K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS