TNPW2010412KBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010412KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010412KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010412KBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010412KBEEY is described as RES 412K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"