TNPW20103K92BEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW20103K92BEEY Vishay /Dale
    TNPW20103K92BEEY Vishay /Dale
    TNPW20103K92BEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20103K92BEEY is described as RES 3.92K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM