TNPW20103K60BEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW20103K60BEEY Vishay /Dale
    TNPW20103K60BEEY Vishay /Dale
    TNPW20103K60BEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20103K60BEEY is described as RES 3.6K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"