TNPW2010360RBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010360RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010360RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010360RBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010360RBEEY is described as RES 360 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK