TNPW201034K8BETF Vishay /Dale
  • More about TNPW201034K8BETF Vishay /Dale
    TNPW201034K8BETF Vishay /Dale
    TNPW201034K8BETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW201034K8BETF is described as RES 34.8K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"