TNPW2010348KBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010348KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010348KBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010348KBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010348KBEEY is described as RES 348K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM