TNPW20101K82BETF Vishay /Dale
  • More about TNPW20101K82BETF Vishay /Dale
    TNPW20101K82BETF Vishay /Dale
    TNPW20101K82BETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW20101K82BETF is described as RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK