TNPW2010191RBEEF Vishay /Dale
  • More about TNPW2010191RBEEF Vishay /Dale
    TNPW2010191RBEEF Vishay /Dale
    TNPW2010191RBEEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010191RBEEF is described as RES 191 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS