TNPW2010187RBETF Vishay /Dale
  • More about TNPW2010187RBETF Vishay /Dale
    TNPW2010187RBETF Vishay /Dale
    TNPW2010187RBETF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010187RBETF is described as RES 187 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE